İSTANBUL İZMİR

Zara’ya Güzellik Geldi

2 Haziran 21

Zara’ya Güzellik Geldi

2 Haziran 21

Daha Fazlası

Yaş ten rengi, cilt tipi gibi ayrımları unutun! Zara Beauty, normları yıkan ve herkesin kullanımına uygun kozmetik koleksiyonuyla sadece İstinyePark’ta.

Her yeni koleksiyon detayında sezon trendlerini gördüğümüz Zara, şimdi de makyaj alanında son değişiklikleri vizyoner bakış açısıyla birlikte kitlesiyle buluşturmaya kararlı. Popüler kültürdeki güzellik duvarının ardında kalan tüm insanlara hitap etmeyi amaçlıyor Zara. Üretim aşamasında da kim olursa olsun, kendini bu ürünleri kullanırken iyi hissetmeli mottosuyla yola çıkıyor. Yüz, göz, dudak ve tırnak kategorisinde geniş ürün yelpazesi sunan koleksiyonunun en çarpıcı özelliği “sürdürülebilir” olması. Marka; kendi içimize döndüğümüz ve evrene karşı sorumluluklarımızı daha net gördüğümüz son dönemde kozmetik alanında sürdürülebilirliğe çağrı yapıyor.

‘‘BU BAKIŞ AÇISI SÜRDÜRÜLEBİLİR’’

Doğaya saygı duyularak tasarlanan koleksiyon hem doğal içerikli hem de tamamının ambalajları yeniden doldurulabilir olarak dizayn edildi. Geniş renk skalasıyla heyecan uyandıran Zara Beauty daha ilk tanışmamızda çevreye karşı olan tavrını da net şekilde belli ediyor.

Markanın ilk yolculuğunda kreatif direktörlüğü üstlenen İngiliz makyaj uzmanı Diane Kendal, “Bu koleksiyon çok sayıda yüze ve görünüme yer verirken, bizim sektörde büyük önem taşıdığına inandığım şeyi kutluyor: güzellik yoktur, yalnızca güzellikler vardır.” diyor. Güzellik kavramına renk katan herkesi İstinyePark Zara Beauty’e bekliyoruz.

Daha Fazlası

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN