İSTANBUL İZMİR

GLOBAL BLUE VERGİ İADESİ

Global Blue vergi iadesi hizmeti -1. katta Monnalisa ile Shake Shack arasında destek vermektedir. Vergi iadesi hizmetinden haftanın her günü 12:00-22:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONU

22kW gücünde Porsche hızlı şarj ünitesi aynı anda 2 araç kapasitesi ile hizmetinizdedir.

CLUB CARS

Arabanızı nereye park ettiğinizi mi unuttunuz? Eliniz dolu ve hepsini arabanıza taşımak istemiyor musunuz? Pazar Yeri otopark çıkışında bulunan club araçlarımız, daha fazla güçlük çekmeden aracınıza ulaşmanıza yardımcı olacak.

KAYIP EŞYA

İstinyePark içerisinde kaybettiğiniz eşyalar güvenlik görevlilerimize ulaştığı takdirde, eşyalarınızı 3 ay süresince muhafaza edip size teslim ediyoruz.

SERVİS ARABALARI

İstinyePark’a ulaşmak zahmetsiz ve kolay! İstinyePark logolu araçlarımız sizi hafta içi her gün 12:00 – 13:45 saatleri arasında İstinyePark’a getiriyor, geçirdiğiniz hoşça vakitten sonra ofisinize geri bırakıyor. Öğle arası İstinyePark’ta bir başka güzel oluyor!

TEKERLEKLİ HİZMETLER

Ana giriş kapımızdan, Pazar Yeri kapısı ve Markalar Sokağı kapısından, asansörlü otopark girişimizde hem akülü hem de tekerlekli sandalye edinebilirsiniz.

ANKESÖRLÜ TELEFONLAR

Ankesörlü telefonlarımız -1. kattaki Puma yanındaki koridor üzerindedir. Ankesörlü telefonlarda kredi kartı ya da kontörlü kart kullanarak görüşme yapabilirsiniz.

ATM'LER

Akbank, Finansbank, Denizbank, İş Bankası, TEB, T.C. Ziraat Bankası, Halkbank ve Yapı Kredi Bankaları'nın ATM'leri hizmet katında.

ÇOCUKLU AİLELERE
ÖZEL HİZMETLER

Alışveriş merkezimizde 3 emzirme odası ve 3 çocuk tuvaleti bulmaktadır.

KİLİTLİ DOLAP

Alşverişinize rahatça devam edebilmeniz için düşünülen kilitli dolaplarımız, giriş katında Paşabahçe'nin yanındaki koridorda ve -1. katta Puma yanındaki koridorda ücretsiz olarak hizmetinizde.

ÜCRETSİZ İNTERNET

İstinyePark'ın her yerinde ücretsiz Wi-fi kullanmanın özgürlüğünü yaşayın.

Tüm Hizmetler

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN