Yatırımcılar

ORJİN GRUBU

Orjin çatısı altında; deri hazır giyim üretimi yapan Orjin Deri ve kürk süet hazır giyim üretimi yapan Aydınlı Deri firmaları bulunmaktadır. Orjin, üretim faaliyetlerine 1980 yılında Orjin Deri firmasının kurulması ile başlamıştır. İhracata yönelik üretimi hedeflemiş olan Orjin Deri, ihracat olgusunun yeni başladığı o yıllar Türkiye’sinde, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermek için Almanya’da kurmuş olduğu depolama ve lojistik merkeziyle Türk firmalarının yurtdışına açılmasına öncülük etmiştir. Orjin, 1987 yılında kürk süet hazır giyim üretimi yapmak üzere Aydınlı Deri’nin kurulmasıyla üretim gücünü artırmış, ürün çeşitliliğini genişletmiştir.

Dünya standartlarında yüksek kalite ve üretim teknolojilerini kullanarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarını sürdüren her iki firma da kendi alanlarında liderdirler. Orjin Deri ve Aydınlı Deri, taşımakta oldukları bu büyük sorumluluğu başarılı bir şekilde devam ettirmek için sektörel bazda kendilerini sürekli yenileme ve geliştirme gayreti içindedirler.

DOĞUŞ GRUBU

Doğuş Grubu, 1951 yılında kurulmuştur.

Otomotiv, inşaat, medya, yeme-içme, turizm & perakende; gayrimenkul ve enerji olmak üzere altı ana sektörde faaliyet gösteren Doğuş Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Grup 4 kıtada, 29 ülkede, 300’ün üzerindeki şirketi ve 20 bin çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Doğuş Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Doğuş Grubu’nun, otomotivde Volkswagen AG ve TÜVSÜD, turizmde Hyatt International Ltd.’nin yanı sıra yeme-içme sektöründe de bünyesinde Coya, Roka, Zuma ve Oblix gibi markaları bulunduran uluslararası Azumi Grubu ile Amazonico, Ten Con Ten, El Paraguas markalarına sahip Paraguas Group ve e-ticaret alanında Güney Koreli SK Group gibi büyük küresel oyuncularla iş birlikleri ve ortaklıkları bulunmaktadır.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN

E-BÜLTEN'İMİZE KAYIT OLUN

Özel fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.