İSTANBUL İZMİR

Yatırımcılar

ORJİN GRUBU

Orjin Grubu 1980 yılında Sn. Zafer Kurşun ve Sn. Zafer Yıldırım tarafından kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana üretim ve ticaret hayatının içinde faaliyetlerine başarı ile devam etmektedir. Orjin Grubu, ticari faaliyetlerine 1980’lerin başında deri giyim ve ilgili giysi üretimi ile başlamıştır. İhracata yönelik bir anlayışla Orjin Grubu, uluslararası lüks markalar için yüksek kaliteli deri ve kürk ürünleri üretmiştir ve halen üretmektedir.

1990’larda Orjin Grubu faaliyet alanına Gayrimenkul Yatırımlarını eklemiştir ve halen ağırlıklı olarak bu alanda güçlü ve olumlu sonuçlar üretmeye devam etmektedir. Orjin Grubu, alışveriş caddelerindeki tarihi binalar, otel, ofis ve İstanbul’un farklı konumlarındaki lojistik binalarından oluşan büyük bir gayrimenkul portföyüne sahiptir. Orjin Grubu’nun en tanınmış yatırımı, ICSC – Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından 2009 yılında Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi olarak ödüllendirilen İstinyePark İstanbul Alışveriş Merkezi ve Konutları Projesi’dir. Orjin Grubu halihazırda İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi ve Otel Projesi’ni geliştirmektedir.

DOĞUŞ GRUBU

Doğuş Grubu, 1951 yılında kurulmuştur.

Otomotiv, inşaat, medya, yeme-içme, turizm & perakende; gayrimenkul ve enerji olmak üzere altı ana sektörde faaliyet gösteren Doğuş Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Grup 4 kıtada, 29 ülkede, 300’ün üzerindeki şirketi ve 20 bin çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Doğuş Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Doğuş Grubu’nun, otomotivde Volkswagen AG ve TÜVSÜD, turizmde Hyatt International Ltd.’nin yanı sıra yeme-içme sektöründe de bünyesinde Coya, Roka, Zuma ve Oblix gibi markaları bulunduran uluslararası Azumi Grubu ile Amazonico, Ten Con Ten, El Paraguas markalarına sahip Paraguas Group ve e-ticaret alanında Güney Koreli SK Group gibi büyük küresel oyuncularla iş birlikleri ve ortaklıkları bulunmaktadır.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN