İSTANBUL İZMİR
Cumartesi, 13 Temmuz
Yeni Ne Var

XL Çantalar

29 Haziran 22

Çanta koleksiyonunuzda XL çantalara yer açın! 

Devamı

Yazlık Evler

27 Haziran 22

Yazın gelmesiyle, tatil dönemi başladı. Kimileri tatil için otelleri tercih ederken kimileri de doğal ve sakin geçirebilecekleri yazlık evleri tercih ediyor.

Devamı

Yaşayan Balkon ve Bahçeler

26 Mayıs 22

Uzun geçen kışın ardından, güneşin kendini daha çok hissettirmesi ile gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki: Artık yaza hazırız!

Devamı

Plaja Doğru Adım Adım

26 Mayıs 22

Yaza dair her şeyi planlamış ve çoktan deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmayı mı bekliyorsunuz?

Devamı

Renkli Güneş Gözlükleri

21 Mart 22

Dünyayı hangi renkte görmek istiyorsunuz?

Devamı

Yastık Çantalar

24 Şubat 22

Rahat ve eğlenceli bir stiliniz mi var? Tam size göre bir ürün biliyoruz.

Devamı

Deri Etekler

22 Şubat 22

Zamansız bir materyal olan, oda dünyasının belki de en tarz ve şık ürünlerinin yapımında kullanılan deri, bu sezon belki de şimdiye kadarki en popüler dönemini yaşıyor.

Devamı

Şapkalar

14 Ocak 22

Şapkalar son dönemin tartışmasız en önemli aksesuarı olarak vitrinleri süslüyor.

Devamı

Kıymetli Mücevherler

6 Aralık 21

Küpeden kolyeye, yüzükten bilekliğe… Mücevherler tarih boyunca kadınların hayatında büyük bir rol oynamıştır. Örneğin Antik çağda, Mısır uygarlığındaki kadınlar için vazgeçilmezdi kıymetli taşlar. Başka bir örnek ise; Paris'te mütevazi bir dükkân olan Cartier’in dünyanın en gözde markalarından biri ve her kadın için bir rüya haline gelmesinin en önemli sebebiydi mücevher tutkusu.

Devamı

Spor Şık Çantalar

6 Aralık 21

Kıyafetlerimiz hakkımızda çok şey söyler. Aksesuarlarımız ise, tarzımız, güven duygumuz ve hayata yaklaşımımız hakkında daha fazla bilgi veren ek özelliklerdir.

Devamı

Yeme içme trendleri değişiyor: Gastronomi ekosisteminin geleceği

29 Ekim 21

Yeme içme trendleri her geçen gün değişiyor. Özellikle pandemi sürecinin yaşamımıza, bakış açımıza getirdiği değişim ve dönüşüm gastronomi alanına da yansıdı. Sadece ne yediğimiz değil, neyi ne kadar tükettiğimiz, gıdaların soframıza gelene kadarki yolculukları, hijyen kurallarına ne kadar uyularak hazırlandıkları; bizler için daha önemli olmaya ve dikkat ettiklerimiz arasında yer almaya başladı.

Devamı

Damier deseninden ilhamla: Louis Vuitton’da yepyeni bir deneyim

25 Ekim 21

1888 yılında Georges Vuitton tarafından tasarlanan ve bir asırdan biraz daha fazla bir zaman sonra, 1998 yılında yeniden tanıtılan Damier deseni Louis Vuitton’un en önemli ve büyük başarılarından biri oldu. İşte Louis Vuitton’un bu desenden alınan ilhamla tasarlanan yeni mağazası İstinyePark’ta sizleri bekliyor.

Devamı

Dyson Demo Store’la Tanışın

11 Ağustos 21

İstinyePark gezinizde hayatınızı kolaylaştıracak son teknolojiyi deneyimleyerek incelemeye ne dersiniz? Bilim ve mühendisliğin, estetik tasarımlarla buluştuğu Dyson ürünleri şimdi Dyson Demo Store’da!

Devamı

Yaz İçin Spor Motivasyonu İstinyePark’ta!

18 Temmuz 21

Bu yaz rutininize dahil edeceğiniz sporlar için gerekli istek ve tutku çok da uzağınızda olmayabilir. Yeni ürünlerle birlikte içinizdeki motivasyonu arttırmaya ne dersiniz?

Devamı

Dekorasyonda Güven Hissi: Cocooning Stili

7 Temmuz 21

İskandinav ilhamı ile ortaya çıkan yeni dekorasyon trendini selamlamanın tam zamanı. Cocooning stili ile pastel tonlar ve sakin tasarımlar ruhunuzu dinlendirmeye geliyor!

Devamı

Mutlaka Uğramanız Gereken 4 Dondurma Durağı

27 Haziran 21

Güneş en tepede yerini aldı, tüm ihtişamıyla yaz boyunca içimizi ısıtacak gibi duruyor. Peki bu sıcak havada hangi lezzetlerle serinlemeli? Keyifli bir İstinyePark gününde uğramanız gereken 4 dondurmacıyı sizin için listeledik!

Devamı

TREND ALARMI: Multi Renk Yaz Takıları

21 Haziran 21

İçimizde biriken tüm enerjiyi bu yaz boyunca takı tercihlerimizle dışa vuruyoruz. Neonlar, tatlı pasteller ve gökkuşağının tüm renkleri güneşli günlerde stilimizin anahtar parçası olmaya hazır!

Devamı

Markaları Göze Alıyoruz

17 Haziran 21

Vitrinleri daha yaz gelmeden domine eden logo print güneş gözlükleri moda tutkunlarının radarına takıldı. Çantalarda, gömleklerde ve ayakkabılarda taşıdığımız markaları şimdi ise göze alıyoruz.

Devamı

Zara’ya Güzellik Geldi

2 Haziran 21

Yaş ten rengi, cilt tipi gibi ayrımları unutun! Zara Beauty, normları yıkan ve herkesin kullanımına uygun kozmetik koleksiyonuyla sadece İstinyePark’ta.

Devamı

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN