Yaz İçin Spor Motivasyonu İstinyePark’ta!

18 Temmuz 21

Yaz İçin Spor Motivasyonu İstinyePark’ta!

18 Temmuz 21

Daha Fazlası

Bu yaz rutininize dahil edeceğiniz sporlar için gerekli istek ve tutku çok da uzağınızda olmayabilir. Yeni ürünlerle birlikte içinizdeki motivasyonu arttırmaya ne dersiniz?

1) YOGA

Güneşten alacağınız enerji ile biraz rahatlamak ve anda kalmak isterseniz Yoga tam da size göre bir spor olabilir. Vinyasa, kundalini ve yin gibi birçok yoga stilinden kendinize en uygununu bulduktan sonra sizi motive edecek ürünlere göz atabilirsiniz.

2) YÜZME

Hem serinlemek hem de kondisyon sağlamak için yaz günlerinde yüzmeyi tercih edebilirsiniz. Tüm bedeni eşit oranda çalıştıran bu spor için haftanın en az 3 gününü ayırmanız verim almanız için yeterli. Yüzme için her sabah daha motive uyanmanızı sağlayacak yeni stiller ise İstinyePark’ta sizi bekliyor olacak!

3) DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Dağ, orman ve doğal güzelliklerden uzak kalmak istemeyenler için en keyifli spor; düzenli olarak yapılan “doğa yürüyüşleri”. Bol oksijen, tatlı yorgunluk ve sonsuz maceraların oldukça cezbedici özelliği olsa da her sporda olduğu gibi yürüyüşte de kalıcılık sağlamak zor. Tam da bu sebeple rotanızın ilk adımına, ihtiyaçlarınızı almak ve stilinize uyum sağlayacak ürünleri bulmak için İstinyePark’ı eklemeyi unutmayın!

4) TENİS

Rekabet sanatı Tenis, yaz günlerinde kurtarıcınız olabilir. Güç kazanırken bir yandan da sahada hırs ve azmin olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. Bu sırada günlük stillerde de sıkça görmeye başladığımız tenis kombinleri İstinyePark’ta sizi bekliyor olacak. Yeni ürün, yeni başlangıçlar…

Daha Fazlası

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN

E-BÜLTEN'İMİZE KAYIT OLUN

Özel fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.