Tatil Sonrası İlk Adım: DETOKS

31 Ağustos 21

Tatil Sonrası İlk Adım: DETOKS

31 Ağustos 21

Daha Fazlası

Deniz, kum, güneş ve birbirinden şahane lezzet durakları. Tatilde yeni tatlar denemek için yapılan off-day’lerin sonrasında detoks ile vücudunuzu eski düzenine getirme zamanı geldi!

Tatil beldelerine ait yöresel lezzetler, spesiyalleriyle ünlü otel mutfakları ve akşam üstü keyfi için ideal dondurma çeşitlerinden sonra şimdi bedeniniz için arınma vakti.

Detoks için dilerseniz İstinye Manavı’ndan mevsimlik sebzelerle günlük rutininize dahil edeceğiniz smoothie’ler yapabilir, dilerseniz de kendinizi bitkilerin gücüne bırakabilirsiniz. İkinci seçenekten yola çıkacak olursanız en doğru adres: İstinyePark Arifoğlu.

İçeriye adım atmaz doğanın iyileştirici enerjisini hissedeceğiniz mağazamızda dilerseniz ihtiyacınıza yönelik bitki özlerini bulabilir, dilerseniz de Arifoğlu özel karışımını deneyebilirsiniz.

Özel karışım Arifoğlu’nun uzman ekibi tarafından sizin için taze olarak hazırlandıktan daha yine uzman ekip tarafından kullanımı detaylıca size anlatılıyor.

10 farklı içerik ile oluşturulan Arifoğlu özel karışımı sayesinde karaciğerden yağ atımı sağlayabilir, metabolizma hızınızı arttırabilir ve zararlı toksinlerden bedeninizi arındırabilirsiniz. Tavsiye edilen süre zarfında günde 2 kere uygulanacak şekilde kullandıktan sonra kendinizi doğanın şifalı etkisine teslim edebilirsiniz!

Daha Fazlası

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN

E-BÜLTEN'İMİZE KAYIT OLUN

Özel fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.