Zuma

Çağdaş Japon mutfağının ödüllü restoranı Zuma, Izayaka tarzını şık bir atmosfer ve zarif sunumlarla birleştirerek sunuyor.

Tavuk Dünyası

Her şey bir keşifle başladı. Gizli reçeteler eşsiz soslar ve çeşit çeşit baharatlarla, 12-14 saat marine edilen leziz tavuklar akılalmaz bir lezzet hikayesine dönüştü ve Uluslararası Lezzet Enstitüsü tarafından Üstün Lezzet Ödüllerine layık görüldü.

Shake Shack

Modern tarzda “yolüstü hamburgercisi” olarak tanımlanabilecek olan Shake Shack; 100% Angus dana etinden yapılan leziz hamburgerlerinin yanı sıra hot dog, custard ve daha birçok çeşidiyle tanınıyor. Katkısız ve doğal yiyecek seçenekleri sunan eğlenceli ve canlı Shake Shack restoranları, tercih edilen buluşma noktaları arasında yer alıyor. Shake Shack, kullanılan malzemelerden çalışanlar için uygulanan politikalara, çevre duyarlılığından tasarım ve  topluma yatırıma kadar misyonunu her zaman yaptığı işi en iyi şekilde yapmak üzerine kuruyor.

Saray Muhallebicisi

Türkiye’nin en değerli markaları arasında yer alan Saray Muhallebicisi’nin hikayesi, işte bu heyecanla, hedefi ‘Beyoğlu’nda zarif hanımefendi ve beyefendilere tatlıların en güzelini yedirmek’ olan Hüseyin Topbaş’ın 1935’te Kasımpaşa’da açtığı muhallebici ile başladı.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN