Lion Diamond

Genç ve dinamik bir marka olan LION DIAMOND 2012 yılında kişiye özel tasarımların ve butik ürünlerin öncüsü olma hedefiyle kurulmuştur. Kusursuz mücevherler ve koleksiyonlar üreten markamızda, tasarımdan üretimin son aşamasına kadar geçen her süreç kontrol altında sabır ile ilerliyor. Lion Diamond mücevher severlerin hayallerini estetiğin ve taşların getirdiği ışıltı ile butik bir anlayışla gerçekleştirmeyi benimsiyor. Güçlü ekibi ile üretim atölyesinden sahibine aracısız ulaşan mücevherler kaliteli, yaratıcı ve her zevke hitap ederken mücevher bedellerinin birinci eldeki şaşırtıcı farkını misafirlerine sektördeki gücünü kullanarak yansıtıyor. Ürünlerimizin taşıdığı modern çizgiler geleceğin tasarımlarını bugünden gerçekleştirmek isteyenlere ve klasik çizgileriyle de geçmişin estetiğini bugün yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor. Lion Diamond gerçek mücevher kullanıcısın sürekliliğin ve güvenin markası olurken, modayı takip etmek yerine mücevher severlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Kısmet By Milka

Kadın olmanın eskiye göre çok daha fazla olasılık barındırdığı, heyecan verici zamanlarda yaşıyoruz. Farklı roller, yaratıcı seçimler, sürpriz vaat eden ihtimallerle dolu artık hayat. Ama kendimiz olma cesaretini göstermek biz kadınlar için hiçbir zaman en kolay yol olmadı, olmuyor. Gücümüzü kabul etmek ve inandığımız yolda ilerlemek, bize ilham veren pek çok şeyden beslenmekle mümkün ancak. Ve belki tam da bu nedenle, kadınları en iyi yine kadınlar anlıyor. “Kısmet by Milka’da her koleksiyon, yaratıcılığın olanaklarını keşfetmek için yeni bir heyecan.” Milka Karaağaçlı Bu keşif duygusunu yüreğinde barındıran tüm kadınların dilinden konuşuyor. Amerika, Kanada, İngiltere, Japonya, Lübnan, Dubai ve Kuveyt’te; Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Liberty, Nordstrom, Beymen ve Harvey Nichols’da özel koleksiyonlarıyla her yaştan kadının ilgisini çekiyor. Madonna’dan Naomi Watts’a, Britney Spears’dan Anne Hathaway’e dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği mücevher markalarından biri olarak her kadına kendi ışığını yansıtmak, hayal ettiği geleceği yaratmak ve daima ileriye gitmek için ilham veriyor.

Swatch

İsviçre orijinli Dünyaca ünlü saat, araba, zamanlama teknolojisi yarı iletkenler firması, Sahibi Swatch Grubu Olup Breguet, Blancpain, Glashütte Original, Jaquet Droz, Léon Hatot, Omega SA, Longines, Rado, Union Glashütte, Tissot, Calvin Klein Watches + Jewelry, Balmain, Certina, Mido, Hamilton, Swatch, Flik Flak, Endura and Tourbillon Markalarıyla Kardeştir.

Swarovski

Moda, ışıltı ve modern. Bu üç kelime, Swarovski markasını en iyi şekilde tarif ediyor. Günlük kıyafetinize uygun ve akşam tarzınızı vurgulayacak modern küpeler, moda kolyeler ve şık ışıltılı yüzükler bulacaksınız. Swarovski takıları bir kadının hediye edilmesinden en çok keyif alacağı seçimlerdendir. Bu aynı zamanda kendiniz için de mükemmel bir hediye, çünkü her kadın güzel görünmeyi ve hissetmeyi hak ediyor.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN