CROCS

“CROCS™; yetişkinler ve çocuklar için yenilikçi ve rahat ayakkabı konusunda bir dünya lideri. 7’den 70’e herkese geniş bir ürün yelpazesi sunan CROCS™ ürünlerinin tümü, patenti ve kullanım hakkı sadece kendisine ait olan CROSLITE™ malzemesi ile üretilmektedir. CROSLITE™ ile CROCS™; yumuşak, rahat, hafif, terlemeye karşı koruyan ve kokuyu önleyici ürünler sunmaktadır. Bir çok farklı renk seçeneği arasından herkese “”Kendi Renklerini Bulma””ları için ilham veren CROCS™, 2002 yılında kuruluşundan bu yana, dünyada 90’dan fazla ülkede 300 milyondan fazla ayakkabı satmıştır.”

Mer’s

Meral Tahincioğlu Peltekçi ve Aylin Tahincioğlu tarafından kurulan Mer’s lüks moda takı markası olarak Türkiye’de 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. İki kurucunun cesur ve yaratıcı fikirlerinden esinlenerek sofistike, şık ve trendy moda aksesuarları yaratmaya odaklanan markanın ortak vizyonu yüksek kaliTe gümüş işçiliği ile hayata geçmektedir.

ECCO

ECCO, Nisan 1963’te 16 çalışanla ve sadece bir pazarda faaliyet göstermeye başladı. Bugün dünyanın 99 farklı pazarında faaliyet gösteren küresel ECCO ailesinin 21.000 üyesi bulunuyor. Geçmişimizle gurur duyduğumuz orta ölçekli bir aile işletmesiyiz. Güçlü bir platforma sahibiz, çünkü ürünlerimiz bugünün dünyasına uygun. Müşterilerimiz kaliteyi, güvenilirliği ve şık konforu istiyor. Tüm bunları ise ECCO sağlıyor. Çalışanlarımız, işletmemizin en temel yapı taşıdır. Yetenekli, sadık ve çalışkan çalışanlar olmadan ECCO’nun varlık gösteremeyeceğini biliyoruz. Bu bilinçle, çalışanların sadece sayılardan ibaret olduğu bir işletmeye asla dönüşmemek için çaba gösteriyoruz. Her an aile duygusunu ve aidiyet hissini yaratmanın önemli olduğuna inanıyoruz. İş memnuniyetini üst düzeyde tutmak için yaşam boyu eğitim, iyi kariyer olanakları ve ilginç görevler ve sorumluluklar vermeye çabalıyoruz. Yine de birinci sınıf ürünleri tasarlamaya gayret eden bir ayakkabı imalatçısı olduğumuzu unutmuyoruz. Müşterilerimizden, en yüksek kalite standardını, en uygun ve şık ayakkabıları makul fiyatta sunma konusunda ECCO’ya güvenmelerini istiyoruz. ECCO, lüksü daima makul fiyatlardan sunacaktır.

Zara

Zara’nın öncelikleri modayı çekici hale getirmek ve müşteri hizmetlerinin kalitesini artırmak Zara’nın hikayesi, 1975’te İspanyol sahil kenti A Coruña’daki ilk mağazamızın açılmasıyla başlıyor. Yıllar içinde Zara, tüm mağazalarımızı tanımlayan aynı dört anahtar kelimeyle ifade edilen temel değerlerine sadık kaldı: güzellik, açıklık, işlevsellik ve sürdürülebilirlik.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN