Ametist İstanbul

Ametist İstanbul, lüks butikler ve sıradan mağazalar zinciri arasındaki büyük boşluğu en doğru şekilde doldurabilmek amacıyla kurulmuş bir moda aksesuar markasıdır.Ametist İstanbul markasını yaratırken bir tek hedef vardı:kaliteli, ulaşılabilir ve şık olmak.  Ametist İstanbul ismini; takı düşüncesini hissettirecek ve kıymetli bir taş olan ametistten aldı. Hayat dolu ve yenilikçi tasarımların zekice tasarlanan koleksiyonlar ile bütünleşmesi ile oluştu. Ve doğduğu şehir İstanbul’u imza olarak logosuna ekledi. Ametist İstanbul’un benzersiz koleksiyonları, sevenlerini  cezbederken; parıltısı gezegenin tüm köşelerini aydınlatmaya devam edecek.

CROCS

“CROCS™; yetişkinler ve çocuklar için yenilikçi ve rahat ayakkabı konusunda bir dünya lideri. 7’den 70’e herkese geniş bir ürün yelpazesi sunan CROCS™ ürünlerinin tümü, patenti ve kullanım hakkı sadece kendisine ait olan CROSLITE™ malzemesi ile üretilmektedir. CROSLITE™ ile CROCS™; yumuşak, rahat, hafif, terlemeye karşı koruyan ve kokuyu önleyici ürünler sunmaktadır. Bir çok farklı renk seçeneği arasından herkese “”Kendi Renklerini Bulma””ları için ilham veren CROCS™, 2002 yılında kuruluşundan bu yana, dünyada 90’dan fazla ülkede 300 milyondan fazla ayakkabı satmıştır.”

Mer’s

Meral Tahincioğlu Peltekçi ve Aylin Tahincioğlu tarafından kurulan Mer’s lüks moda takı markası olarak Türkiye’de 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. İki kurucunun cesur ve yaratıcı fikirlerinden esinlenerek sofistike, şık ve trendy moda aksesuarları yaratmaya odaklanan markanın ortak vizyonu yüksek kaliTe gümüş işçiliği ile hayata geçmektedir.

ECCO

ECCO, Nisan 1963’te 16 çalışanla ve sadece bir pazarda faaliyet göstermeye başladı. Bugün dünyanın 99 farklı pazarında faaliyet gösteren küresel ECCO ailesinin 21.000 üyesi bulunuyor. Geçmişimizle gurur duyduğumuz orta ölçekli bir aile işletmesiyiz. Güçlü bir platforma sahibiz, çünkü ürünlerimiz bugünün dünyasına uygun. Müşterilerimiz kaliteyi, güvenilirliği ve şık konforu istiyor. Tüm bunları ise ECCO sağlıyor. Çalışanlarımız, işletmemizin en temel yapı taşıdır. Yetenekli, sadık ve çalışkan çalışanlar olmadan ECCO’nun varlık gösteremeyeceğini biliyoruz. Bu bilinçle, çalışanların sadece sayılardan ibaret olduğu bir işletmeye asla dönüşmemek için çaba gösteriyoruz. Her an aile duygusunu ve aidiyet hissini yaratmanın önemli olduğuna inanıyoruz. İş memnuniyetini üst düzeyde tutmak için yaşam boyu eğitim, iyi kariyer olanakları ve ilginç görevler ve sorumluluklar vermeye çabalıyoruz. Yine de birinci sınıf ürünleri tasarlamaya gayret eden bir ayakkabı imalatçısı olduğumuzu unutmuyoruz. Müşterilerimizden, en yüksek kalite standardını, en uygun ve şık ayakkabıları makul fiyatta sunma konusunda ECCO’ya güvenmelerini istiyoruz. ECCO, lüksü daima makul fiyatlardan sunacaktır.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN