Dyson

Dyson teknolojileri, gerçek hayat problemlerini çözmek için farklı çalışır. Teknolojilerimizi anlamanın en iyi yolu, onları deneyimlemektir. Bu nedenle Dyson Demo Store’ları yarattık, burada, bilim ve mühendisliği özünde buluşturan makinelerimizi kendiniz deneyebilirsiniz.

House of Superstep

Eren Perakende grubunun en genç üyesi House of Superstep; kent ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına kapılarını açan bir komünite merkezi olmasının yanında; Converse, Lacoste, Nike, Adidas, Vans, Puma, TNF, Timberland, New Era ve uluslararası pazarda kendini ispatlamış daha bir çok markanın özel koleksiyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır. 2020 Kasım ayında Ortaköy’deki dört katlı mağazası ile sektöre merhaba diyen House of Superstep, 2021 Mart ayında İstinye Park’taki ikinci mağazasını da açarak, bilinen mağazacılık anlayışının ötesinde bir deneyim merkezi olarak kurgulandı. House of Superstep; dövme stüdyosu, mini basketbol sahası gibi sosyal alanların yanı sıra aktivasyon alanları, customization hizmeti ve gerçekleştirdiği etkinliklerle benzersiz bir mağaza deneyimi vadediyor.

Columbia

Dış giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen yenilikçi firması olan Columbia Sportswear 1938 yılında Portland, Oregon’da kurulmuştur. Columbia ürünleri 100’den fazla ülkede satılmaktadır ve yenilik, kalite ve performans için uluslararası bir üne sahiptir. Columbia ürünleri, açık hava meraklılarını dış etkilerden korumak için geliştirilmiş yenilikçi teknolojilere ve tasarımlara sahiptir. Bu özelliği, konforu arttırır ve açık hava etkinliklerini keyifli hale getirir.

Zadig&Voltaire

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN