Dyson Demo Store’la Tanışın

11 Ağustos 21

Dyson Demo Store’la Tanışın

11 Ağustos 21

Daha Fazlası

İstinyePark gezinizde hayatınızı kolaylaştıracak son teknolojiyi deneyimleyerek incelemeye ne dersiniz? Bilim ve mühendisliğin, estetik tasarımlarla buluştuğu Dyson ürünleri şimdi Dyson Demo Store’da!

Gerçek hayat problemlerini çözme misyonunu sahiplenen Dyson, deneyim dolu mağazasında sizleri teknolojiye yakından göz atmaya davet ediyor. Demo Store’da test edebileceğiniz eşsiz ürünlerden birkaçını sizler için listeledik!

DYSON AIRWARP İLE ÖZGÜR SAÇLAR

Artık bukleli, dalgalı, düz saçları tek ürün ile elde edebilir, hatta aynı ürün ile kurutma işlemini bile gerçekleştirebilirsiniz. Airwrap’in Coanda etkisi adı verilen aerodinamik özelliği saçları hem şekillendiriyor hem de ideal ısı dengesiyle yıpratmadan kurutuyor. Bunun yanı sıra Dyson Demo Store’da farklı başlık ve aksesuarları deneyerek saçınıza en uygun stili bulabilir, uygulama alanında ürünü daha yakından tanıyabilirsiniz.

SİZE ÖZEL SAKLAMA KUTUSU SADECE DYSON DEMO STORE’DA

Demo store’un en sevilen köşelerinden biri de kişiselleştirilmiş kutu alanı. Saç ürününüzü seçtikten sonra, seçeceğiniz renkte kutunun üzerine kendinizin ya da hediye alacağınız kişinin baş harflerini işleyebilirsiniz.

KABLOSUZ SÜPÜRGE RENGİNİZİ SEÇME ZAMAN

Dyson’ın ikonik ürünü olan kablosuz süpürge teknolojisini, Demo store’da birbirinden eğlenceli renk seçenekleri ile ev dekorasyonunuza kazandırabilirsiniz. Renk seçenekleri dışında kablosuz süpürgelerin özelliklerini de Demo store içerisinde deneyimlemeniz mümkün.

Daha Fazlası

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN

E-BÜLTEN'İMİZE KAYIT OLUN

Özel fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.